3

Logitech G29 Direksiyon Seti + Shifter

logitech-g29-direksiyon-seti-volkansel

Bu yazımda ve devamındaki videolarda, araba oyunu ve yarış simülasyonu tutkunları için harika bir oyuncu ekipmanı olan Logitech G29 Direksiyon Seti ve Logitech G29 Shifter (G29 Vites) ürünleri için kutu açılımı, kutu içeriği, kablolama, kurulum, masaya sabitleme, PC ve PlayStation ile çalıştırma, örnek oyun deneyimi ve çıkarttığı ses ile ilgili detayları paylaşıyorum.

Dişli mekanizma kullanan G29 direksiyon seti; PC ve PlayStation için uyumludur. Forza Horizon 4, Gran Turismo Sport, Driveclub, Assetto Corsa gibi birçok oyunla sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Yine ek uygulamalar sayesinde GTA 5 ve Dirt 3 gibi uygulamalarla da çalışabilmektedir.

İhtiyacınıza uygun direksiyonu seçtiğinizden emin olun:

  • G29 PS5, PS4, PS3 ve PC için,
  • G920 ise Xbox Series X|S, Xbox One ve PC içindir.

Video:

Yeni yazılarda görüşmek üzere 🙂

YouTube Kanalım: https://www.youtube.com/c/VolkanSel/

Blog Adresim: https://volkansel.com

Volkan Sel

Merhaba, Bilişim sektöründe Analist olarak çalışıyorum, aynı zamanda blog yazarıyım. Mobil Uygulamalar, Oyun Tarihi ve Oyun Türleri, Mobil Cihazlar, Dijital Pazarlama, Usability gibi konular ile ilgilenmekteyim.

3 Comments

    • Yazıda yer vermiştim. G29 versiyonu PlayStation (PS5, PS4, PS3) ve PC ile uyumlu iken; G920 ise Xbox (Xbox Series X|S, Xbox One) ve PC ile uyumlu.

  1. Bu direksiyona baktıkça içim gidiyor beni benden alıyor baktıkça şu an durumum olmadığı için alamıyorum😥 keşke fiyatları bu kadar şişirmeseler ben de oyun delisiyim ama bunlara sadece bir ah çekmekle yetiniyorum şu an her yerde fırsatçı dolu ikinci elleri bile fiyat şişiriyorlar bu markayı fırsata çevirip satan satana yine de tanıtım için tşk Başarılar güzel makale güzel yazı olmuş teşekkür ederiz

Bir Cevap Yazın