Bloglarım

Katkı Sağladığım Bloglar


oyunder-logo-2

Türkiye’nin oyun endüstrisini temsil eden ve kar amacı gütmeyen Dernek statüsünde bir birlik olan OYUNDER‘e (Oyun Tasarımcıları, Geliştiricileri, Yapım ve Yayımcıları Derneği) 2016 sonlarında katıldım. Haftalık Bültenlerimiz ile de okuyucularımıza oyun dünyasından güncel haberleri her hafta paylaşıyoruz. Oyun dünyasından haberler ve özgün oyun içerikleri ile ilgili yazılarımı bu blogta takip edebilirsiniz.

TurkGamer-Logo

Oyun Sektörü üzerine özgün içerikler (oyun, teknoloji, sanal gerçeklik haberleri, incelemeleri, röportajlar, videolar, listeler vb.) paylaşan Turkgamer.Net‘e Ekim 2016’da katıldım. Oyun incelemeleri, güncel haberler ve film/dizi incelemeleri ile içeriklerime ve Turkgamer’ın tüm içeriklerine bu blogtan ulaşabilirsiniz. Oyunder’in medya destekçisi olan Turkgamer, Bahçeşehir Üniversitesi oyun laboratuvarı Bug, sanal gerçeklik laboratuvarı VRFirst, StatersHub, Game Garage, Global Game Jam, GameX gibi organizasyonlarda aktif olarak yer almıştır. Youtube kanalında da Let’s Play videolarının yanı sıra oyun dünyasından önemli isimlerle röportajlar yayınlanmaktadır.

androidturkey-netandroidturkey.net Android cihazlar ve uygulamalar ile ilgili konularda yazarların özgün içeriklerini paylaştıkları bir blog. Ben de beğendiğim mobil uygulamaları, cihazları ve haberleri burada paylaşıyorum. Blog daha çok Android içerikli yazıları içermekle birlikte diğer mobil trendler de mevcut. Mobil teknolojiler ve Android ile ilgili yazılarımı bu blogta takip edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın