0

Foldio Ürün Çekim Çadırı ve Foldio 360 Smart Turntable İncelemesi

foldio-urun-cadiri-ve-360-inceleme

Bu yazımda ve devamındaki videoda, Foldio Ürün Çekim Çadırı ve Foldio 360 Smart Turntable ürünleri için kutu içeriği, kurulum, detaylı inceleme ve örnek kullanım senaryolarını anlattım. 3e1a sitesi üzerinden satışa sunulan Foldio ürünleri, özellikle ürün fotoğrafçılığı alanında taşınabilir profesyonel stüdyo arayanlar için ideal bir çözüm sunuyor.

Ürün çekim çadırını kullanarak örneğin e-ticaret sitelerinde kullanılmak üzere ürün fotoğraflarınızı çekebilirsiniz ya da Stok Fotoğrafçılık alanında çalışmalar yapmak istiyorsanız yine bu ürünü kullanabilirsiniz.

Foldio 360 Smart Turntable ile 360 derece ürün çekimi yapabilirsiniz. iOS & Android mobil uygulamaları sayesinde Foldio’yu 360 derece döndürüp aynı zamanda üzerine koyup fotoğrafını çekmek istediğiniz ürünün her açıdan profesyonel bir şekilde çok sayıda kaliteli fotoğrafının çekilmesini sağlayabilir ve bunları ister Cloud’da saklayabilir, isterseniz de bilgisayarınıza ya da telefonunuza indirebilirsiniz.

Kullanım senaryoları bölümünde ben de YouTube videolarımda nasıl kullandığımı anlatmaya çalıştım. Eminim size de fikir verecektir bu kullanım örnekleri.

Sizin de yorumlarınızı bekliyorum.

Video:

Yeni yazılarda görüşmek üzere 🙂

YouTube Kanalım: https://www.youtube.com/c/VolkanSel/

Blog Adresim: https://volkansel.com

Volkan Sel

Merhaba, Bilişim sektöründe Analist olarak çalışıyorum, aynı zamanda blog yazarıyım. Mobil Uygulamalar, Oyun Tarihi ve Oyun Türleri, Mobil Cihazlar, Dijital Pazarlama, Usability gibi konular ile ilgilenmekteyim.

Bir Cevap Yazın