1

Kindle Cihazınıza Sadece Belirlediğiniz Mail Adresleri ile Kitap Gönderin

Kindle Güvenilir Mail Adresi Ekleme

Daha önce Kindle’a Kitap Yüklemenin En Kolay Yolu Nedir? yazımda Kindle’a mail yolu ile kitap göndermenin kolaylığından bahsetmiştim. Bu yöntemi uygulayan kişiler mail ile gönderdikleri kitaplarını Kindle’da göremediklerini söylediler. Ben de gelen bu sorular üzerine çözümü anlatan bir yazı hazırlamak istedim.

Önceki yazımda ve videoda anlattığım yöntemi uyguladığınızda eğer mail ile gönderdiğiniz kitaplar Kindle’ınıza ulaşmıyorsa, güvenilir mail adresi listesini kontrol etmeniz gerekiyor. Başka mail hesaplarından size sürekli kitap gönderimi gibi spam maillerin gelmemesi için Amazon böyle bir yöntem uyguluyor.

Problemin Çözümü:

Bu sorunun çözümü için sırasıyla aşağıdaki adımları izlemeniz gerekiyor:

  1. Go to Manage Your Content and Devices web page. Link: https://www.amazon.com/mycd
  2. From Preferences scroll down to Personal Document Settings.
  3. Under Approved Personal Document Email List, check if your email address is listed. If your email address is not listed, select Add a new approved e-mail address.
  4. Enter the desired email address and select Add Address.

kindle-guvenilir-mail-listesi

Bu adımları anlatan resmi Amazon Kindle sayfasına ulaşmak için tıklayınız. Yine bu sayfada Kindle cihazınızı ve Kindle mobil uygulamasını kullandığınız akıllı telefonlarınızı ve bunların mail adreslerini de görebilir ve isterseniz düzenleyebilirsiniz.

Youtube kanalıma abone olun:
https://www.youtube.com/volkansel

Yorumlarınızı bekliyorum. İyi seyirler :)🎬🎮💻📚

Volkan Sel

Merhaba, Bilişim sektöründe Analist olarak çalışıyorum, aynı zamanda blog yazarıyım. Mobil Uygulamalar, Oyun Tarihi ve Oyun Türleri, Mobil Cihazlar, Dijital Pazarlama, Usability gibi konular ile ilgilenmekteyim.

One Comment

Bir Cevap Yazın