0

Rode Wireless Go 2 Detaylı İnceleme, Fujifilm XT-4 ve iPhone ile Kullanımı

rode-wireless-go2-inceleme-volkansel

Rode Wireless Go 2 için kutu açılımı ve detaylı inceleme videolarım yayında. Alıcı ve verici detayları, Fujifilm XT4 ile kullanımı, iPhone ile kullanımı, OBS ile kullanımı, Xiaomi Scooter sürerken rüzgarlı havada deadcat rüzgar önleme testi gibi mikrofona ait tüm detayları videoda bulabilirsiniz. SC15, SC16 ve SC7 TRS kablo gibi detayları da yine videoda bulabilirsiniz.

YouTube videolarınız ve podcastleriniz için de tercih edebileceğiniz profesyonel bir ürün olan Wireless GO II mikrofon seti; iki verici ve bir alıcıdan oluşan son derece kullanışlı, ultra kompakt bir telsiz mikrofon sistemidir. Bu mikrofon sistemi sayesinde isterseniz tek kişi olarak ses kayıtlarınızı yapabilir ya da 2 kişilik röportajlarınızı kolayca yönetebilirsiniz.

rode-sc7-kablo-iphone-go-2

Fiyatı yüksek bir ürün olsa da özellikle deadcat rüzgar önleyici süngerlerindeki iyileştirmeler, vericilerin birden fazla olması, dahili hafızası sayesinde ses kayıt cihazı olarak kullanılabilmesi gibi özellikleri sayesinde ilk nesil Rode Wireless Go’dan Go 2’ye geçmek için bazı önemli sebepler var.

Ürüne ait tüm detayları, artıları ve eksileri aşağıdaki videolarımda bulabilirsiniz. İyi seyirler 🙂

VİDEOLAR:

Kutu Açılışı Videosu:

Detaylı İnceleme Videosu:

iPhone ile Kullanım ve SC7 TRS Kablo Detayı Videosu:

FAYDALI LİNKLER:

Yeni yazılarda görüşmek üzere 🙂

Volkan Sel

Merhaba, Bilişim sektöründe Analist olarak çalışıyorum, aynı zamanda blog yazarıyım. Mobil Uygulamalar, Oyun Tarihi ve Oyun Türleri, Mobil Cihazlar, Dijital Pazarlama, Usability gibi konular ile ilgilenmekteyim.

Bir Cevap Yazın