0

Monster Pusat Pro Bluetooth Gamepad | Monster Notebook

gamepad-002

Bu videoda, uzun süredir merak ettiğim Monster Pusat Pro Bluetooth Gamepad oyuncu ekipmanının kutu açılımını yapıyorum, kutu içeriğinde neler olduğunu anlatıyorum ve bu oyun kolu ile ilgili ilk izlenimlerimi aktarıyorum. Siyah — Yeşil renk kombinasyonu tasarımı ile gelen bu aksesuar için tutuş hissi, tuşların hassasiyeti ve tuşların çıkardığı sesleri de yakın çekimlerle gösteriyorum. Bir sonraki videoda ise çok detaylı bir inceleme videosu gelecek, kanalıma abone olmayı unutmayın.

monster-pusat-pro-kutu-acilimi-volkansel

Monster Notebook bildiğiniz üzere oyuncular, içerik üreticileri, tasarımcılar ve genel olarak mobil olmak isteyen ve güçlü bilgisayar ihtiyacı olanlar için güçlü performans bilgisayarları ve aksesuarları üretiyor.

monsternotebook-okula-donus-kampanya-2021

Monster Notebook, Okula Dönüş kampanyası ile Ağustos ayında başlattığı indirim kampanyasını Eylül ayı boyunca sürdürecek. Türkiye’nin en çok tercih edilen notebook markası olan Monster Notebook, tarihin en büyük okula dönüş indirimini yapıyor. Ayrıca Yapı Kredi World Kart’a özel 12 taksit fırsatını da sunuyor. Bu büyük indirimi ve 12 taksit fırsatını kaçırmamak için aşağıda bulunan linke tıklayarak Monster Notebook’un sitesine gidebilir ve ürünleri inceleyebilirsiniz. Sınırlı süre için geçerli fırsatı kaçırma. Monster Notebook Oyun Bilgisayarı!

gamepad-003

MONSTER NOTEBOOK:

Anahtar Kelimeler:

#Monsternotebook #pusatpro #indirim #kampanya #backtoschool #gamepad #oyun #aksesuar

Video:

Videoyu izledikten sonra sizin de yorumlarınızı bekliyorum.

Volkan Sel

Merhaba, Bilişim sektöründe Analist olarak çalışıyorum, aynı zamanda blog yazarıyım. Mobil Uygulamalar, Oyun Tarihi ve Oyun Türleri, Mobil Cihazlar, Dijital Pazarlama, Usability gibi konular ile ilgilenmekteyim.

Bir Cevap Yazın