0

iPad’de Xbox One ve PlayStation 4 GamePadleri ile Oyun Oynamak

YT-ipad-xbox-ps4-v2

iPad’de dokunmatik ekran üzerinden oyun oynamak kimi zaman çok rahat olmuyor. Mevcutta konsollarda ya da PC’de bir gamepad ile oyun oynamayı seviyorsanız muhtemelen iPad’de de aynı deneyimi yaşayabilir miyim diye merak ediyorsunuz diye düşünüyorum.

Aşağıdaki videoda hem Xbox One kolunu hem de PlayStation 4 kolunu iPad’inize nasıl bağlayacağınızı anlattım. Aynı zamanda iPad Pro üzerinde örnek oynanış videolarına da yer verdim.

YT-ipad-xbox-ps4-v1

Ücretli Apple Arcade hizmetini kullanmaya başlarsanız Hot Lava ve Oceanhorn 2 gibi daha çok sayıda kaliteli mobil oyunlara erişebilirsiniz.

Apple ekosistemi ve iPad Pro ile ilgili daha çok bilgi almak isterseniz “Apple Ekosistem Nedir? Hangi Cihazları Kullanmalıyım?” ve “Apple Ekosistem Nedir? Nasıl Kullanılır? Avantajları Nelerdir?” yazılarımı okuyabilirsiniz.

YT-ipad-xbox-ps4-v3

iPad’de Xbox One ve PlayStation 4 GamePadleri ile Oyun Oynamak videomu aşağıdan ve Youtube kanalımdan izleyebilirsiniz.

Keyifli oyunlar 🙂

Daha fazla yazı için blog adresim: volkansel.com/

Volkan Sel

Merhaba, Bilişim sektöründe Analist olarak çalışıyorum, aynı zamanda blog yazarıyım. Mobil Uygulamalar, Oyun Tarihi ve Oyun Türleri, Mobil Cihazlar, Dijital Pazarlama, Usability gibi konular ile ilgilenmekteyim.

Bir Cevap Yazın