0

Logitech G430 Oyuncu Kulaklığım Sıfır Gibi Oldu | Oyuncu Kulaklık Süngeri Nasıl Değiştirilir?

logitech-g430-kulaklik-volkansel

Bu yazımda, Aralık 2016’dan beri (yani bu yazıyı hazırladığım tarihte 4 yıldan fazladır) kullandığım Logitech G430oyuncu kulaklığımdan bahsediyorum.

Logitech G430 oyuncu kulaklığı kablolu bir model ama 7.1 ses sistemi desteği sayesinde oyun oynarken beğendiğim bir kulaklık. Her ne kadar artık eskiyen bir ürün olsa da şimdilik büyük bir masraf yapmak istemedim ve hala uzun süreler kullanabileceğim bir kulaklık gibi duruyor. Tabii uzun süre kullandıktan sonra bazı sorunlar da yaşamaya başladım. Mavi renkli kulaklık süngerleri çok aşırı yıprandı ve kullanmak istediğimde hem inanılmaz çirkin bir görüntü oluyordu hem de süngerden ufak ufak parçalar dökülüyordu. Ben de bunun için bu süngerleri değiştirmeye karar verdim.

logitech-g430-kulaklik-volkansel-blog

TR’de Logitech G430 uyumlu kulaklık süngeri satan online mağazalar vardı ancak benim araştırdığım tarihte neredeyse hiçbirinde stok yoktu (şu an baktığınızda stoklara gelmiş olabilir). Ben de bunun üzerine çareyi AliExpress’te buldum ve siparişimin üzerinden yaklaşık 2.5 — 3 hafta geçtikten sonra ürün bana sorunsuz bir şekilde ulaştı.

Bu kulaklık süngeri için ödediğim vergiyi, kulaklık süngerlerini nasıl değiştirdiğimi ve kulaklığın yeni hali ile ilgili yorumlarımı aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz. Eğer siz de aynı ürünü almak isterseniz Youtube kanalımda yer alan bu videonun altında açıklama bölümünden ürünün linkine ulaşabilirsiniz. Yine aynı açıklama bölümünde fiyatlarla ilgili daha ayrıntılı açıklamayı da paylaştım.

Video:

Bana Ulaşın & Abone Olun

👉👉👉Blog yazılarımı okumak için abone olun: https://volkansel.com

👉👉👉Medium’da yazılarımı takip etmek için abone olun: medium.com/@sel.volkan

👉👉👉Youtube kanalıma abone olun: https://www.youtube.com/volkansel

Yorumlarınızı bekliyorum. İyi seyirler 🙂 🎬🎮💻📚

Volkan Sel

Merhaba, Bilişim sektöründe Analist olarak çalışıyorum, aynı zamanda blog yazarıyım. Mobil Uygulamalar, Oyun Tarihi ve Oyun Türleri, Mobil Cihazlar, Dijital Pazarlama, Usability gibi konular ile ilgilenmekteyim.

Bir Cevap Yazın