0

Yekta Kopan – Motto Müzik Kanalında Kültür Sanat Söyleşileri

motto-muzik-yekta-kopan-banner

Motto Müzik, Youtube kanalında kendini şöyle açıklıyor: “Mottosu müzik olanları buluşturan Allianz platformu Motto Müzik, Türkiye’nin ilk dijital yayın yapan müzik eğitim ve kültür kanalıdır.”

Mottosu her ne kadar müzik olsa da bu kanalda sadece müzik değil; sinema, tiyatro, kitap ve mizah üzerine de söyleşiler gerçekleşiyor. Sesi Jim Carrey, Michael J. Fox, çizgi film karakteri Sylvester ve Buz Devri (film) animasyon karakteri Sid ile özdeşleşen Yekta Kopan, Motto Müzik kanalında konuklarıyla bizlere her bölümde çok keyifli bir sohbet sunuyor. Bu yayınların TV kanalında olmadığını, Youtube üzerinden videolara erişebileceğinizi belirtelim.

Daha önce Tiyatro – Yoldan Çıkan Oyun yazımda da bu oyunda yer alan isimlerle keyifli bir söyleşi yapıldığını aktarmıştım. Videoyu tekrar paylaşayım. Oyunu izlediyseniz eminim sohbet daha bir keyifli gelecektir.

 

Motto Müzik kanalının tanıtım videosunu aşağıdaki videoda bulabilirsiniz.

 

Kültür sanat ve mizah demişken Cem Yılmaz’ı atlamayalım tabii 🙂 Tek videoda Cem Yılmaz, Can Yılmaz, Zafer Algöz ve tabii ki Yekta Kopan, buyrunuz efendim 🙂

 

Kültür sanat programlarının azlığından yakınıyorsanız bu kanal tam da size göre olacaktır. Yekta Kopan ile ilgili daha detay bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca Fil Uçuşu bloguna da mutlaka göz atmanızı öneririm. Özellikle kitaplar üzerine çok güzel yorumlar bulabilirsiniz. Son olarak bir de seslendirme üzerine yapılan bir röportajını paylaşayım. Özellikle Jim Carrey seslendirmesine hayranım 🙂

Volkan Sel

Merhaba, Bilişim sektöründe Analist olarak çalışıyorum, aynı zamanda blog yazarıyım. Mobil Uygulamalar, Oyun Tarihi ve Oyun Türleri, Mobil Cihazlar, Dijital Pazarlama, Usability gibi konular ile ilgilenmekteyim.

Bir Cevap Yazın