1

Kindle Paperwhite 4 Kutu Açılışı ve İlk Kurulum

kindle-paperwhite-4-kutu-acilis-volkan-sel

Kullandığım ürünler hakkında Youtube kanalımda inceleme videoları paylaşmaya çalışıyorum. Bu videolarda uzun süreli kullanım deneyimlerimi aktarıyorum.

Pandemi döneminde kitap okuma oranımda büyük artış sağladım. Aynı zamanda kendimce birtakım not alma teknikleri de geliştirdim. Fiziksel kitaplar okumanın yanı sıra bazı içerikleri de iPad’den ve ebook readerdan okuyorum. Şimdiye kadar kullandığım ebooklar arasında Kobo Aura One ve Kindle Paperwhite 4 var. Kindle’ı daha çok sevdiğimi net olarak söylemeliyim. Bu yazının amacı da biraz gecikmeli de olsa Kindle Paperwhite 4 almayı düşünenler için kutudan neler çıkıyor, ilk kurulum nasıl yapılıyor ve teknik özellikleri neler gibi bilgileri aktarmak üzerine. İlerleyen zamanlarda ise Kindle’a nasıl kitap yükleyebileceğiniz hakkında bilgiler vereceğim. Benzer şekilde fiziksel kitap okumak ile ebook kitap okumak arasındaki farklar, tabletten kitap okumak ile ebook okuyuculardan kitap okumak arasındaki farklara da değineceğim.

Sözü çok uzatmadan videoya geçelim 🙂 Videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz ya da doğrudan Youtube kanalımdan izlemek isterseniz onun da linkini şöyle bırakayım: Kindle Paperwhite 4 Kutu Açılışı ve İlk Kurulum (Youtube: Volkan Sel)

Youtube videomun açıklama bölümünde Kindle Papwerwhite 4 satın alabileceğiniz örnek linki de bulabilirsiniz. Bu arada satıcıyı tanımadığımı ve size ürünle ilgili herhangi bir güvence veremeyeceğimi belirteyim ama üründen memnun olduğum için yine de link verdim. Kindle Paperwhite hakkında daha fazla bilgiye resmi sitesinden ulaşabilirsiniz.

Sizin de önerebileceğiniz farklı ebook okuyucu modelleri ya da Kindle modelleri varsa mutlaka yorumlarda belirtin. 🙂

Medium’da yazılarımı takip etmek isterseniz: medium.com/@sel.volkan

Youtube kanalım: https://www.youtube.com/volkansel

Videoyu Youtube’da izlemek için: Kindle Paperwhite 4 Kutu Açılışı ve İlk Kurulum (Youtube: Volkan Sel)

Bu yazıya ulaşabileceğiniz anahtar kelimeler: #Ebook #Kindle #Paperwhite4 #EbookReader #ElektronikKitap #inceleme #Ekitap #Okuyucu

Keyifli okumalar ve iyi seyirler 🙂

Volkan Sel

Merhaba, Bilişim sektöründe Analist olarak çalışıyorum, aynı zamanda blog yazarıyım. Mobil Uygulamalar, Oyun Tarihi ve Oyun Türleri, Mobil Cihazlar, Dijital Pazarlama, Usability gibi konular ile ilgilenmekteyim.

One Comment

Bir Cevap Yazın