0

XDrive 15’li Profesyonel Oyuncu Koltuğu – Detaylı İnceleme

xdrive-15li-inceleme-volkan-sel

Kullandığım ürünler hakkında Youtube kanalımda inceleme videoları paylaşmaya çalışıyorum. Bu videolarda uzun süreli kullanım deneyimlerimi aktarıyorum.

Pandemi döneminden önce evde hem Home Office ortamı hem de gaming setup kurabilmek için çalışma masası almıştım ancak ergonomik bir sandalyeye sahip olmadığımdan dik oturamıyordum ve zamanla bel ağrılarım başlamıştı. Ben de bunun üzerine koltuk arayışına başlamıştım.

XDrive uzun süredir takip ettiğim bir markaydı. Ürün kategorisinin geniş olması, marka bilinirliğinin olması, genelde olumlu yorumlar alması ve Technopat’ta karşılaştığım XDrive 15’Lİ Oyuncu Koltuğu Montaj Rehberi videosundan sonra bu ürünü almaya karar vermiştim.

Ürünü yeterince uzun sayılabilecek bir süredir kullandıktan sonra bir inceleme videosu çekerek XDrive 15’li Oyuncu Koltuğu hakkındaki olumlu ve olumsuz yorumlarımı paylaşmak istedim.

Neyse çok uzatmadan sizi video ile baş başa bırakayım 🙂 Videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz ya da doğrudan Youtube kanalımdan izlemek isterseniz onun da linkini şöyle bırakayım: XDrive 15’li Profesyonel Oyuncu Koltuğu — Detaylı İnceleme (Youtube: Volkan Sel)

Youtube videomun açıklama bölümünde XDrive 15’li oyuncu koltuğunu satın alabileceğiniz örnek linkleri de bulabilirsiniz. XDrive 15’li hakkında daha fazla bilgiye resmi sitesinden ulaşabilirsiniz. Yine aynı sayfada kilo ve boy oranınıza göre seçebileceğiniz tüm modellerin detaylarına ve renk seçeneklerine ulaşabilirsiniz.

xdrive-15li-koltuk-serisi

Sizin de önerebileceğiniz farklı oyuncu koltukları varsa ya da XDrive 15’li Profesyonel Oyuncu Koltuğu hakkında söyleyeceğiniz şeyler varsa mutlaka yorumlarda belirtin. 🙂

Medium’da yazılarımı takip etmek isterseniz: medium.com/@sel.volkan

Youtube kanalım: https://www.youtube.com/volkansel

Videoyu Youtube’da izlemek için: XDrive 15’li Profesyonel Oyuncu Koltuğu — Detaylı İnceleme (Youtube: Volkan Sel)

Bu yazıya ulaşabileceğiniz anahtar kelimeler: #XDrive #XDrive15li #OyuncuKoltugu #GamerKoltuk #Oyuncu #Koltuk #Gaming #Gamer #Chair

Keyifli okumalar ve iyi seyirler 🙂

Volkan Sel

Merhaba, Bilişim sektöründe Analist olarak çalışıyorum, aynı zamanda blog yazarıyım. Mobil Uygulamalar, Oyun Tarihi ve Oyun Türleri, Mobil Cihazlar, Dijital Pazarlama, Usability gibi konular ile ilgilenmekteyim.

Bir Cevap Yazın