0

Kullandığım En İyi AirPods Kılıfı – Spigen Urban Fit

spigen-urban-airpods-kilif

Kullandığım ürünler hakkında Youtube kanalımda inceleme videoları paylaşmaya çalışıyorum. Bu videolarda uzun süreli kullanım deneyimlerimi aktarıyorum.

AirPods kullananlar bilir, AirPods’un kutuları maalesef çabuk çizilebiliyor ve epey toz tutabiliyor. Aynı zamanda pahalı bir ürün olduklarından düşmelere ve darbelere karşı da korunması gerekiyor. Hal böyle olunca AirPods sahipleri de tüm bu ihtiyaçları karşılayacak ve şık gözükecek kılıf arayışına giriyor. Ben de bu yazımda yer verdiğim videomda, şimdiye kadar 1. ve 2. nesil AirPods için kullandığım farklı tipteki kılıfları karşılaştırıp neden Spigen’i seçtiğimi anlatmaya çalıştım.

Bu arada AirPods Pro gibi daha bir üst sürüm varken benim neden önceki AirPods nesilleri için böyle bir video hazırladığımı soruyor olabilirsiniz. Bunun temel sebebini hemen açıklayım.

airpods-nesil-2

Bildiğiniz gibi AirPods 1. ve 2. nesil şekil olarak birbirine çok benzer ve benim kulak yapıma en uygun kulaklık tipi bunlar. Eskiden beridir kulaklık tercihi yaparken bu şekilde olan kulaklıkları tercih ediyorum. AirPods’un kulak içine giren silikon uçları benim kulak yapıma uygun değil. Bu tür kulaklıkları hep kulağımdan düşüyormuş gibi hissediyorum, hatta öyle de oluyor. Hem bu sebepten hem de kulağımı rahatsız ettiğinden AirPods Pro tarzındaki kulaklıkları kullanamıyorum, AirPods 1. ve 2. nesil tarzındakileri tercih ediyorum.

Neyse çok uzatmadan sizi video ile başbaşa bırakayım 🙂 Videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz ya da doğrudan Youtube kanalımdan izlemek isterseniz onun da linkini şöyle bırakayım: Kullandığım En İyi AirPods Kılıfı (Youtube: Volkan Sel)

Videoda bahsetmeyi atlamışım ama benim kullandığım ürün 2. nesil AirPods ve kutusu da kablosuz şarjı destekleyen kutu. Spigen Urban Fit kılıfının bir diğer güzel özelliği de kablosuz şarjı destekliyor olması. Yani kablosuz olarak AirPods’unuzu şarj etmek istediğinizde kutusunu kılıftan çıkarmanıza gerek yok 🙂

spigen-urban-fit-airpods-kilif

Sizin de Spigen Urban Fit dışında önerebileceğiniz kılıflar varsa mutlaka yorumlarda belirtin. 🙂

Medium’da yazılarımı takip etmek isterseniz: medium.com/@sel.volkan

Youtube kanalım: https://www.youtube.com/c/volkansel

Videoyu Youtube’da izlemek için: Kullandığım En İyi AirPods Kılıfı (Youtube: Volkan Sel)

Bu yazıya ulaşabileceğiniz anahtar kelimeler: #apple #airpods #kılıf #spigen #urbanfit

AirPods 2. nesil hakkında daha fazla bilgi için: https://www.apple.com/tr/airpods-2nd-generation/

Keyifli okumalar ve iyi seyirler 🙂

Volkan Sel

Merhaba, Bilişim sektöründe Analist olarak çalışıyorum, aynı zamanda blog yazarıyım. Mobil Uygulamalar, Oyun Tarihi ve Oyun Türleri, Mobil Cihazlar, Dijital Pazarlama, Usability gibi konular ile ilgilenmekteyim.

Bir Cevap Yazın