0

Philips Hue Play Oyun Deneyimi – Örnek Oyun: Street Fighter

philips-hue-play-street-fighter-game-volkansel

Bir önceki yazımda Philips Hue Play ürünleri hakkındaki ilk düşüncelerimi paylaşmıştım. Ürünleri farklı şekillerde deneyip ne kadar başarılı olduğunu test etmeye çalışıyorum.

İlk olarak oyun deneyimi için hızlı sekanslar içeren bir oyun seçmeyi düşündüm. Hem oyun menülerinde ve karakter seçimlerinde hem de oyun içerisinde çok hızlı değişen sahnelerle oyunu test etmek istedim. Oyun bilgisayarımda yaptığım bu test sonucunda ışıklandırmanın, oyunla oldukça başarılı şekilde senkronize olabildiğini gördüm ve yaşattığı deneyim çok hoşuma gitti.

Aslında bir oynanış videosu da hazırlayıp Youtube kanalıma koymuştum ancak direkt oynanış videosu koyunca bir sorun yaşadım, o nedenle yazıda videoya yer veremiyorum artık.

[Güncelleme: 1 Ocak 2021] Youtube’dan gelen formu doldurdum ve tekrar incelemelerini istedim. İtirazıma olumlu yanıt geldi ve videoyu tekrar kanalıma eklediler. Videoyu aşağıda paylaşıyorum.

Denediğim ürünleri de aşağıda paylaşayım.

👉Philips Hue Family:

  • Philips Hue Bridge
  • Philips Hue Play, Power Adaptor
  • Philips Hue Play, Extension

👉Gaming PC System Specs:

  • Intel Core i5 6600K CPU
  • Sapphire RX590 NITRO+ SE 8GB GDD5 256Bit AMD Radeon DX12 RGB
  • Corsair CMU16GX4M2Z2933C16 Vengeance LED 16GB (2x8GB) DDR4 2933 (PC4–23400) C16 Desktop Memory White

Sizin de görüşlerinizi merak ediyorum, mutlaka yorumlarda belirtin. 🙂

Medium’da yazılarımı takip etmek isterseniz: medium.com/@sel.volkan

Youtube kanalım: https://www.youtube.com/volkansel

Bu yazıya ulaşabileceğiniz anahtar kelimeler: #Philips #PhilipsHue #PhilipsHuePlay #Hue #Play #HuePlay #Philips RGB Lightning #RGB #Lightning #RGBLightning #PhilipsLED #HuePlayMovies #HuePlayGames #HuePlayDemo #HuePlayColorTest #StreetFighter #PhilipsHueGames

Keyifli okumalar ve iyi seyirler 🙂

Volkan Sel

Merhaba, Bilişim sektöründe Analist olarak çalışıyorum, aynı zamanda blog yazarıyım. Mobil Uygulamalar, Oyun Tarihi ve Oyun Türleri, Mobil Cihazlar, Dijital Pazarlama, Usability gibi konular ile ilgilenmekteyim.

Bir Cevap Yazın