Hakkımda

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +4 (from 6 votes)

Merhaba, ben Volkan Sel, Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği 2011 mezunuyum ve 2011 Temmuz’dan beri Turkcell‘de çalışıyorum. Product and Service Management (PSM) departmanında Mobil Ürün Yöneticisi olarak Turkcell PAF stajı ile başladığım görevime 2011 Aralık’tan beri İş Analisti olarak devam ediyorum. Aynı zamanda 2013 Eylül ayı itibari ile başladığım Bahçeşehir Üniversitesi MBA (EN) yüksek lisans programında eğitim hayatımı sürdürüyorum. Bir yandan Mart 2013’ten itibaren Young Guru Academy (YGA) ailesinde Oku Düşün Paylaş (ODP) projesinde gönüllü olarak yer alıyorum.

Mobil Teknolojiler, Yeni Teknolojiler, Oyun Tarihçesi, Oyun (PC, Konsol ve Mobil Oyunlar) İnceleme, Oyun Hikayeleri, Mobil ve Dijital Pazarlama, Ürün Yönetimi, ve Blog Yazarlığı gibi konular ile ilgilenmekteyim. Yeni teknolojileri takip etmeyi seviyorum ve mümkün olduğunca deneyip bloglarımda gözlemlerimi aktarmaya çalışıyorum. Son zamanlarda mobil ve konsol oyunlarına da ağırlık verip bloglarımda incelemelerini paylaşmaya çalışıyorum. Aynı zamanda sıkı bir sinema takipçisiyim ve filmlerle ilgili yazılar paylaşmayı da oldukça seviyorum.

Mobil teknolojiler ve Android ile ilgili yazılarımı http://androidturkey.net/ bloğumdan takip edebilirsiniz.

Teknoloji, İnovasyon, Mobil ve Dijital Pazarlama içerikli yazılarımı TeknovasyonMarketing bloğumdan takip edebilirsiniz.

Mobil ve Dijital Pazarlama, Mobil Uygulamalar ile ilgili beğendiğim eğlenceli videolar için Youtube profilime ya da Pinterest profilime göz atabilirsiniz.

İlgi alanlarım ve çalışmak istediğim alanları aşağıdaki şekilde sıralayabilirim. Bu alanlardaki konular için benimle iletişime geçebilirsiniz.

  • Product Management (Özellikle mobil ve oyun içerikli Ürün Yönetimi)
  • Oyun ve Teknoloji Editörlüğü
  • New Technologies Research and Development
  • İş Analisti
  • Mobil ve Dijital Pazarlama

Benimle eposta ile iletişime geçmek için: sel.volkan@gmail.com

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 4.0/5 (8 votes cast)
Hakkımda, 4.0 out of 5 based on 8 ratings

One Comment

Bir Yorum Yaz